Osoby prowadzące - dla pań w ciąży


Joanna Mróz
Mgr Fizjoterapii specjalizuje się w rehabilitacji w pediatrii , ginekologii i położnictwie.  Zajmuje się wczesnym wspomaganiem rozwoju małego dziecka, a także opieką nad kobietą ciężarną. Ukończyła takie kursy jak:Masaż Shantala i Shantala Body Touch  (kurs instruktorski) ,Nowoczesna Szkoła Rodzenia z Fundacji Rodzić po Ludzku, Koncepcja NDT–Bobath w pracy z dziećmi – warsztaty  wprowadzające” Pediatria dla fizjoterapeutów. Joanna Mróz jest także ratownikiem medycznym. Wciąż poszerza swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w licznych zjazdach i konferencjach.

 
 Paulina Wójcik
Mgr fizjoterapii. Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu
Medycznego. Specjalizuje się w leczeniu bólów kręgosłupa również  u
kobiet w ciąży. Posiada specjalistyczne kursy:
 • Kurs Ćwiczenia fizyczne i oddechowe dla kobiet w ciąży oraz wzmacnianie mięśni dna miednicy – profilaktyka nietrzymania moczu oraz TENS jako metoda łagodzenia bólu w porodzie.
 • Kurs McKenziego – diagnozowanie i leczenie zespołów bólowych dolnego odcinka lędźwiowego, piersiowego i szyjnego. kurs A, B, C i D.
 • Kurs PNF podstawowy,
 • Kurs manualnego drenażu limfatycznego. Kompleksowa terapia przeciwobrzękowa kkg i kkd,
 • Kurs Ortopedycznej Terapii Manualnej Kaltenborna i Evjentha.
 • Kurs Kinesiology Taping (podstawowy),
 • Kurs Nordic Walking,
 • Kurs masażu mobilizacyjno – energetycznego Breussa,
 • Kurs masażu ciepłymi kamieniami wulkanicznymi,
 • Szkolenie „Ocena i terapia bólu kręgosłupa”,

Korman Urszula
Jest położną pasjonatką, absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, kierunek położnictwo. Obecnie studiuje psychologię.
Sport towarzyszył jej przez całe życie, dlatego naturalne dla niej było połączenie „miłości do ruchu” z położnictwem. W 2007 roku zdobyła tytuł Państwowego Instruktora rekreacji ruchowej oraz ukończyła kurs ,,Aktywne 9 miesięcy'', aby poszerzyć wiedzę na temat ćwiczeń dla kobiet w ciąży.
Pracuje w Szpitalu Św. Zofii w Warszawie oraz jako położna środowiskowa w jednej z przychodni. Prowadzi ćwiczenia ogólnorozwojowe oraz rozciągające w szkołach rodzenia.
Prywatnie jest szczęśliwą żoną oraz mamą Marianki i Róży. Lubi spędzać czas ze swoimi najbliższymi, uwielbia życie na wsi.

Agata Szymańska
"Praktykuję jogę od wielu lat. Zaczęłam od metody Iyengara, która dała mi solidne podstawy, poprzez nacisk na precyzję póżniej spróbowałam bardziej dynamicznych form, jak vinyasa i ashtanga, które pokochałam za lekkość, energię, pracę z oddechem. Ukończyłam studia na AWFie a tematem mojej pracy magisterskiej była joga oraz korzyści płynące z jej praktyki. Następnie ukończyłam kurs u wspaniałej kobiety i nauczycielki Basi Lipskiej Larsen certyfikowany prze Yoga Alliance (RYT 200) i tak od 4 już lat prowadzę zajęcia w szkole jogi. W międzyczasie ukończyłam jeszcze studia podyplomowe na wydziale rehabilitacji Warszawskiego AWFu, na kierunku "Relaksacja i Joga" oraz brałam udział w wielu warsztatach w kraju i za granicą. Spędziłam też miesiąć w mieście Mysore w Indiach praktukując u źródła. Joga prenatalna zafascynowała mnie w momencie kiedy sama przeszłam ciążę i urodziłam dziecko oraz zaobserwowałam jak dobry wpływ miała joga na przebieg ciąży, porodu i moją relację z dzieckiem. Postanowiłam, więc zająć się też w mojej pracy przyszłymi oraz "świeżo upieczonymi" mamami, co daje mi szczególną radość i satysfakcję :) Ukończyłam "Prenatal & Postanatal Teacher Training Course" u Basi Lipskiej Larsen oraz jestem w trakcie certyfikacji na Registred Prenatal Yoga Teacher akredytowanym prze Yoga Alliance." 


Iza Banach-Kubik
Doradca Noszenia ClauWi®, trener i coach z doświadczeniem. Propagatorka ekologicznego stylu życia
i świadomego rodzicielstwa bliskości. Prowadzi konsultacje i warsztaty dotyczące chustowania i naturalnego pieluchowania. Prywatnie – aktywnie nosząca w chuście mama trójki dzieci.


  Magdalena Hryciuk
Położna, z wykształceniem wyższym zawodowym (licencjat położnictwa) masażystka, certyfikowany instruktor masażu niemowląt. Ukończyła również wydział zarządzania w WWSE.
Zajmuje się:
 • przygotowaniem ciężarnych i ich partnerów do porodu i opieki nad dzieckiem prowadząc wykłady w szkołach rodzenia i indywidualne konsultacje 
 • wspiera i edukuje młodych rodziców
 • masażem w okresie macierzyństwa,
 • posiada tytuł masażystki I stopnia oraz ukończony kurs akupresury i masażu ciężarnych w okresie ciąży i podczas porodu
 • nauką masażu niemowląt dla rodziców
 • jest certyfikowaną doulą 

Aneta Dworska-  Joga… To piękna i niekończąca się podróż do samego siebie. Jest jej pasją i stylem życia. Pierwszy raz na macie stanęła ponad 10 lat temu. Jednak jeszcze wiele czasu musiało upłynąć, mnóstwo myśli musiała ułożyć w głowie  i  wiele doświadczeń  musiało mieć miejsce w jej życiu aby dziś mogła w pełni czerpać radość i piękno z jej obecności w swoim życiu.

Ukończyła podyplomowe studia „Joga i Relaksacja” na Wydziale Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.  Prowadzi praktykę  jogi „dla kobiet w ciąży” oraz zajęcia jogi dla grup początkujących „ regeneracja i relaksacja”. Na zajęciach korzysta z metody Vinyasa Krama Yoga  co oznacza, że każdy ruch wykonywany jest powoli zgodnie z oddechem, a umysł podąża za oddechem. Dla niej jest to  piękny taniec duszy, umysłu i ciała.

Chętnie dzieli się swoją pasją oraz tym co płynie z samej głębi serca .

 

Beauty Mama Szkoła Rodzenia beautymama.pl
Projekt i wykonanie strony - ALLMATIS.pl