Osoby prowadzące - dla doroslych

Joanna Mróz

Mgr Fizjoterapii specjalizuje się w rehabilitacji w pediatrii , ginekologii i położnictwie.  Zajmuje się wczesnym wspomaganiem rozwoju małego dziecka, a także opieką nad kobietą ciężarną. Ukończyła takie kursy jak:Masaż Shantala i Shantala Body Touch  (kurs instruktorski) ,Nowoczesna Szkoła Rodzenia z Fundacji Rodzić po Ludzku, Koncepcja NDT–Bobath w pracy z dziećmi – warsztaty  wprowadzające” Pediatria dla fizjoterapeutów. Joanna Mróz jest także ratownikiem medycznym i prowadzi szkolenia z udzielania pierwszej pomocy w naszej Szkole Rodzenia. Wciąż poszerza swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w licznych zjazdach i konferencjach. 

Paulina Wójcik
Mgr fizjoterapii. Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu
Medycznego. Specjalizuje się w leczeniu bólów kręgosłupa również  u
kobiet w ciąży. Posiada specjalistyczne kursy:
  • Kurs Ćwiczenia fizyczne i oddechowe dla kobiet w ciąży oraz wzmacnianie mięśni dna miednicy – profilaktyka nietrzymania moczu oraz TENS jako metoda łagodzenia bólu w porodzie.
  • Kurs McKenziego – diagnozowanie i leczenie zespołów bólowych dolnego odcinka lędźwiowego, piersiowego i szyjnego. kurs A, B, C i D.
  • Kurs PNF podstawowy,
  • Kurs manualnego drenażu limfatycznego. Kompleksowa terapia przeciwobrzękowa kkg i kkd,
  • Kurs Ortopedycznej Terapii Manualnej Kaltenborna i Evjentha.
  • Kurs Kinesiology Taping (podstawowy),
  • Kurs Nordic Walking,
  • Kurs masażu mobilizacyjno – energetycznego Breussa,
  • Kurs masażu ciepłymi kamieniami wulkanicznymi,
  • Szkolenie „Ocena i terapia bólu kręgosłupa”,


Magdalena Kurowicka
uczennica Agaty Biernat Om Joga Classic School  kształcącej nauczycieli hatha yogi metodą BKS Iyengara.
Ma 54 lata i praktykuje jogę od dziesięciu lat. Długo ćwiczyła tylko dla siebie, a  dwa lata temu pomyślała, że chciała by przekazywać dobrodziejstwa jogi dalej: uczyć, dzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą. 
Jak mówią jogini: „Gdy uczeń jest gotowy – pojawia się nauczyciel”.  Dołączyła, wiec do grona uczniów Agaty. Uczestniczy też w wielu warsztatach tematycznych organizowanych przez warszawskie szkoły jogi.
Myśli, ze sama jestem żywym dowodem na to że joga w każdym wieku poprawia kondycję ciała i ducha. Nieskromnie mówi, że jestem w lepszej kondycji fizycznej niż jej córki .  A jeśli chodzi o ducha – joga pomogła jej przejść „suchą stopą”  przez kilka prawdziwych kryzysów (a tych w dorosłym życiu nie brakuje, prawda?)
Zapraszamy na jej zajęcia dorosłych i bardziej dorosłych, wszystkich którzy coś o jodze słyszeli, może jej próbowali i polubili – słowem osoby chcące zadbać o swoje zdrowie, wygląd i dobre samopoczucie. 
Zaczniemy od prostych i łatwych ćwiczeń dla ciała, nauki prawidłowego oddechu i relaksu. Zobaczycie  jak w ciągu kilku miesięcy poprawicie swoje samopoczucie, jak pozytywnie zmieni się Wasz ogląd świata.
Beauty Mama Szkoła Rodzenia beautymama.pl
Projekt i wykonanie strony - ALLMATIS.pl